فوری:

پلن های ثبت آگهی

ثبت آگهی رایگان

در پلن آگهی رایگان شما بعلاوه ثبت آگهی و نمایش آن بصورت معمولی در صفحات و دسته بندی ها از 3 روز نمایش ویژه آگهی خود در سطر صفحه اول و دسته بندی ها برخوردا خواهید شد.

پلن آگهی برنزی

در پلن آگهی برنزی شما بعلاوه ثبت آگهی و نمایش آن بصورت معمولی در صفحات و دسته بندی ها از 30 روز نمایش ویژه آگهی خود در سطر صفحه اول و دسته بندی ها برخوردا خواهید شد که به مدت یک ماه آگهی شما همیشه در صفحات اول حضور خواهد داشت.

پلن آگهی نقره ای

در پلن آگهی نقره ای شما بعلاوه ثبت آگهی و نمایش آن بصورت ویژه 30 روزه در سطر همه صفحات یک بنر در اندازه 270px*100px را نیز در سایدبار سمت چپ همه صفحات برای شما به نمایش در خواهد آمد و طراحی این بنر بصورت خودکار توسط نیازما انجام میشود و هزینه ای ندارد.

پلن آگهی طلایی
 

در پلن آگهی طلایی شما بعلاوه ثبت آگهی و نمایش آن بصورت ویژه 30 روزه در سطر همه صفحات آگهی شما برای هزاران کاربر عضو در نیازما نیز ایمیل میشود و همچنین یک بنر در اندازه 270px*100px را نیز در سایدبار سمت چپ و یک بنر در اندازه 468px*100px نیز در همه صفحات برای شما به نمایش در خواهد آمد و طراحی این بنرها بصورت خودکار توسط نیازما انجام میشود و هزینه ای ندارد.
بعلاوه اینها لینک سایت شما در لینکدونی نیازما نیز به نمایش در خواهد آمد و از مزایای بک لینک از نیازما نیز برخواردار خواهید شد که برای رنک گرفتن در گوگل بسیار مناسب میباشد .

جهت ثبت آگهی خود پس از عضویت با زدن دکمه افزودن تجارت یا مهارت توضیحات آگهی خود را نوشته و در مرحله بعد پلن مورد نظر خود را انتخاب نمایید و پس از پرداخت آگهی شما ثبت خواهد شد . در پلن هایی که بنر و ایمیل تبلیغاتی دارند بنر آنها پس از گذشت 3 روز و ایمیل ها در طی مدت زمان نمایش آگهی ارسال میشوند .

مهم

( از تاریخ 13 مهر 1394 آگهی های بدون تصویر تایید نخواهند شد )


،دایرکتوری مشاغل و وب سایت نیازما طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن توسط : فارسی گراف .
رفتن به نوارابزار